17 Nisan 2016 Pazar

Sinema Haberleri
 Marvel bu yıl kasım ayında yepyeni bir süper kahramanla tanıştıracak bizi. Adı Dr. Strange olan bu kahramanımız Benedict Cumberbatch tarafından hayat bulacak. Bu güzel karakterin ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı.


 2017 yılında 4. sezonuyla karşımıza çıkacak Sherlock dizisinin ilk çekim görüntüsü internete düşmüş.


 Bir zamanlar dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan Prison Break bugünlerde yeniden çekimlere başlamış. Bir dedikoduya göre dizi 2016 eylülde ya da 2017'nin ilk zamanlarında vizyona girecekmiş. Ayrıca dizinin 6. sezonu için yapımcılar ve kanal gayet sıcak bakıyormuş.


 Warner Bros tarafından yapılan bir açıklamaya göre yeni bir Batman filminin yapım aşamasında  olunduğu ve bu filmin senaryosunun da Ben Afflect tarafından yazılacağı söyleniyor. Ayrıca bu filmde de Batman karakterini Ben Affleck'in canlandıracağı ve filmin aynı zamanda da yönetmeni olabileceği söyleniyor. Filmin kesin olmamakla birlikte  vizyon tarihi 5 Ekim 2018 ya da 1 Kasım 2019.


 Son olarak 720 saatlik süresiyle dünyanın en uzun filmi olacak olan 'the ambiance' filminin ikinci fragmanı yayınlandı. Bu değişik film hakkında daha fazla bilgi almak için yarın bloguma uğramayı mutlaka unutmayın. :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder