29 Şubat 2016 Pazartesi

Kung Fu Panda

 Bazı animasyonlar vardır sadece çocuklar için, bazıları ise sınır tanımaz, hemen hemen her yaşta insan izlemek ister onu. Son zamanlarda sabırsızlıkla beklediğim Kung Fu Panda 3 filmi gibi.

 Hepimiz çok sevdik ilk iki filmini, hem de nasıl! Defalarca izledik, izledikçe eğlendikçe eğlendik, eğlendikçe bir daha izledik. Ama artık vakit son filmi izleme vakti.

 Türkiye'de film 18 martta vizyona girecek. Sabırsızlıkla bekliyorum, acaba bu bölüm nasıl olacak?

 Sürekli bir yoğunluk, karmaşa, problemler yaşadığımız, gülmeyi dört gözle beklediğimiz şu hayatta en iyi terapi yöntemi gibi geliyor bana bu tarz filmler.

 Belki aramızda hâlâ izlemeyenler vardır. O yüzden size sadece ilk filmin özetini anlatacağım size. (ilkini izlemeden ikincisini de anlatmak bence spoil gibi olur. O yüzden anlatmayacağım, merak etmeyin.)

 Kung fu hayranımız panda Po aile dükkanı olan makarna dükkanında çalışmaktadır. Tembelliği ile tanınan kahramanımız, bir gün efsanelerdeki şehri kurtaracak hayvanın kendisi olacağını öğrenir, tüm dünyası bir anda değişir.

 Düşünsenize tombulluğu ve beceriksizliği ile nam salan pandamızın karate hareketlerini denemeye çalışmasını!

 2008 yılında vizyona giren serinin ilk filmi 600 milyon dolardan fazla hasılat yapmıştır. 2011 yılındaki serinin ikinci filminin hasılatının da ilkinden eksik yanı yoktur. (665 milyon dolar)

 Evet haklısınız tam 5 sene bekledik biz bu filmi. Merak etmeyin çok az kaldı, yakında o da vizyonda. Tabi sözüm Amerika'da yaşayan kişiler için geçerli değil. Orada çoktan vizyona girdi bile. :)

İyi seyirler 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder